základní škola Pod Vinohrady
ZSvin.cz -> Kategorie

VÝSLEDKY ASŠK

 

ASŠK -KALENDÁŘE   FORMULÁŘE   PROPOZICE   STATISTIKY   VÝSLEDKY

2014 - 2015

Stolní tenis krajské kolo IV. a V. kategorie - dívky, chlapci

Florbal okrsek UB kategorie IV. - chlapci

Florbal okres kategorie IV. - dívky

Florbalový turnaj I. stupně

 

Okresní finále v kopané - kat. VI.A

 

Přespolák kategorie III. - dívky

Přespolák kategorie IV. - dívky

Přespolák kategorie V. - dívky

Přespolák kategorie III. - chlapci

Přespolák kategorie IV. - chlapci

Přespolák kategorie V. - chlapci

Přespolák - přehled účastníků

 

stolní tenis III.kategorie - dívky

stolní tenis III. kategorie chlapci

stolní tenis IV.kategorie - dívky

stolní tenis IV. kategorie chlapci

stolní tenis V. kategorie dívky

stolní tenis V. kategorie chlapci

 

Výsledky okres Pohár JM 14

 

 


2013 - 2014

Výsledky z krajského kola Atletického čtyřboje

ctyrboj-mladsi-zaci-vysledky.xls

ctyrboj-mladsi-zakyne-vysledky.xls

ctyrboj-starsi-zaci-vysledky.xls

ctyrboj-starsi-zakyne-vysledky.xls

FLORBAL okrskové kolo – kategorie CH III 14.11.2013 

http://www.zsvin.cz/prilohy/florbal-ch-iii-okrsek-ub-2013.docx

Výsledková listina okresního kola stolního tenisu 2013

vysledkova-listina-okresniho-kola-stolniho-tenisu-2013.docx

Středoškolský atletický pohár CORNY

corny-2013-kk-uh-divky.pdf
corny-2013-kk-uh-hosi.pdf
corny-2013-ok-divky-2.pdf
corny-2013-ok-hosi-1.pdf

Florbal I.stupně

vysledky-florbal-1.-st.-13.xlsx

Kopaná

kopana-ss-pjm-13.doc

Přespolní běh

Přespolní běh  kategorie III dívky

Přespolní běh kategorie III chlapci

Přespolní běh kategorie IV dívky

Přespolní běh kategorie IV chlapci

Přespolní běh kategorie V dívky

Přespolní běh kategorie V chlapci

Přespolní běh kategorie VI chlapci

Přespolní běh přehled účastníků

 


2012 - 2013

McDonald´s CUP 4. - 5. ročník
  okrsek   Uh. Brod   6. 5. 2013   DOC  
McDonald´s CUP 1. - 3. ročník

okrsek
Uh. Brod
30. 4. 2013
DOC
Minivolejbal žákyně, žáci   kraj   Bojkovice   19.4.2013   DOC  
Volejbal   kraj   Bojkovice   11.4.2013   DOC  
Halová olympiáda 1. stupně ZŠ       UH.Hradiště   5.4.2013   XLS  
Minivolejbal žačky   okres   Bojkovice   9.4.2013   DOC  
Minivolejbal žáci
  okres   Bojkovice   9.4.2013   DOC  
Vybíjená - dívky   okres   Bojkovice   4.4.2013   PDF  
Volejbal ZŠ dívky   okres   Bojkovice   21.3.2013   DOC  
Volejbal ZŠ chlapci   okres   Bojkovice   20.3.2013   DOC  
Halová kopaná   kraj   Luhačovice   19.3.2013   DOC  
Sportovní gymnastika   kraj   Kunovice   19.3.2013   DOC  
Gymnastika   okres   Kunovice   7.3.2013   DOC FOTO
Volejbal SŠ hoši   kraj   Vsetín   14.2.2013   DOC DOC
Volejbal SŠ dívky   kraj   Vsetín   12.2.2013   DOC DOC
Volejbal kvalifikace na republikové finále       Bojkovice   21.2.2013   DOC  
Halová kopaná   okrsek   Bojkovice       DOC  
ORION FLORBAL CUP chlapci IV   kraj   Uh.Brod   16.1.2013   PDF  
Florbal ŠD O putovní pohár   okrsek   Uh.Brod   8.1.2013   WEB  
Volejbal SŠ   okres   Staré Město
  19.11.2012   DOC  
Mlád. florbal   okres   Uh.Brod   16.11.2012   DOC  
Plavání   kraj   Zlín   8.11.2012      
Plavání   okres   Zlín   8.11.2012      
Stolní tenis   kraj   Kunovice   6.11.2012      
Finále AŠSK kategorie V. ve fotbalu   okres   Uh.Brod   23.10.2012   DOC
 
Basketbal   okres   Uh.Brod   18.10.2012   DOC
 
Stolní tenis

okres

Kunovice

18.10.2012

DOC

 
Finále kat. VI.A ve fotbalu   kraj   Uh.Brod   9.10.2012        
Přespolní běh kategorie V dívky
okres
Uh.Ostroh
3.10.2012

DOC

Přespolní běh kategorie V chlapci
okres
Uh.Ostroh
3.10.2012

DOC

Přespolní běh kategorie IV dívky
okres
Uh.Ostroh
3.10.2012

DOC

Přespolní běh kategorie IV chlapci
okres
Uh.Ostroh
3.10.2012

DOC

Přespolní běh kategorie III dívky
okres
Uh.Ostroh
3.10.2012

DOC

Přespolní běh kategorie III chlapci
okres
Uh.Ostroh
3.10.2012

DOC

ORION FLORBAL CUP   region   Uh. Brod   2.10.2012   DOC   FOTO
Corny SŠ dívky
kraj
Uh.Hradiště
27.9.2012
PDF

Corny SŠ hoši
kraj
Uh.Hradiště
27.9.2012
PDF

Atletický čtyřboj O pohár starosty UH   okres   Uh.Hradiště   20.9.2012   PDF    
Sprinterský víceboj
okres
Uh. Brod
18.9.2012
XLS
FOTO
CORNY hoši
okres
Uh.Hradiště
18.9.2012
PDF

CORNY dívky
okres
Uh.Hradiště
18.9.2012
PDF
   

2011 - 2012

Halová atlet. olympiáda
okres

Uh.Hradiště

23.3.2012

XLS

Šestkový volejbal žáků AŠSK
okres
Bojkovice
21.3.2012
DOC

volejbal žákyň AŠSK
okres
Bojkovice

22.3.2012

DOC
Silový čtyřboj SŠ           6.3.2012   XLSX  
ORION FLORBAL CUP
region
Uh. Brod
5.10.2011
DOC
FOTO
Přespolní běh kategorie VIA dívky
okres
Uh.Ostroh
4.10.2011
DOC

Přespolní běh kategorie VIA chlapci
okres
Uh.Ostroh
4.10.2011
DOC

Přespolní běh kategorie V dívky
okres
Uh.Ostroh
4.10.2011
DOC

Přespolní běh kategorie V chlapci
okres
Uh.Ostroh
4.10.2011
DOC

Přespolní běh kategorie IV dívky
okres
Uh.Ostroh
4.10.2011
DOC

Přespolní běh kategorie IV chlapci
okres
Uh.Ostroh
4.10.2011
DOC

Přespolní běh kategorie III dívky
okres
Uh.Ostroh
4.10.2011
DOC

Přespolní běh kategorie III chlapci
okres
Uh.Ostroh
4.10.2011
DOC

Corny SŠ dívky
kraj
Uh.Hradiště
27.9.2011
PDF

Corny SŠ hoši
kraj
Uh.Hradiště
27.9.2011
PDF

Sprinterský víceboj
okres
Uh. Brod
23.9.2011
XLS

Pohár starosty UH
okres
Uh.Hradiště
22.9.2011
PDF

CORNY hoši
okres
Uh.Hradiště
15.9.2011
PDF

CORNY dívky
okres
Uh.Hradiště
15.9.2011
PDF
   

 


2010 - 2011

Mc DONALD´S CUP okrsek Uh.Brod kategorie 1.–3.třída ZŠ Lapač 18.4.2011

Výsledky okresního kola sportovní gymnastiky ZŠ Kunovice U Pálenice 24.3.2011

Výsledky halové olympiády žáků 1. stupně ZŠ XLS

Volejbal - okres SŠ dívky Staré Město 28.2.2011

Volejbal - okres SŠ hoši Staré Město 26.2.2011

Halová kopaná - okrsek 22.2.2011 Bojkovice tabulka

ORION FLORBAL CUP 2010 okres Uh.Hradiště kategorie IV.B dívky 12.1.2011

ORION FLORBAL CUP 2010 okrsek Uh.Hradiště kategorie IV.H 18.11.2010

ORION FLORBAL CUP 2010 okrsek Uh.Hradiště kategorie III.H 16.11.2010

ORION FLORBAL CUP 2010 okresní finále 16.11.2010 Uh.Hradiště kategorie IV.D tabulka výsledky

ORION FLORBAL CUP 2010 okresní finále 16.11.2010 Uh.Hradiště kategorie III.D tabulka výsledky

Basketbal - krajské kolo hochů a dívek 9.11.2010 Zlín

ORION FLORBAL CUP 2010 okrsek Uh.Brod chlapci VI, 3.11.2010

Kopaná - výsledky kategorie VI.A, skupina E, 13.10.2010

Stolní tenis - výsledky krajského kola 2.11.2010

Stolní tenis - výsledky okresního kola 25.10.2010

Kopaná - krajské finále ve fotbalu kategorie VI.A Uh. Brod 7.10.2010

Florbal - výsledky turnaje žáků I.stupně ZŠ Uh. Brod 29.9.2010

Přespolní běh - výsledky okresního kola Uh. Ostroh 6.10.2010

mladší žáci

mladší žákyně
starší žáci
starší žákyně
studenti
studentky


Výsledky Corny 2010 - krajské kolo - Uherské Hradiště 30.9.2010
Kategorie - hoši Kategorie - dívky
Galerii našich fotografií ze závodů najdete na adrese
https://www.guh.cz/newweb/foto/index.php?cesta=2010_2011/18_corny_kraj/foto


19.ročník atletického čtyřboje žáků O POHÁR STAROSTY MĚSTA UHERSKÉ HRADIŠTĚ 23.9.2010

Corny Středoškolský atletický pohár - okresní kolo 21.9.2010 kategorie dívek

Corny Středoškolský atletický pohár - okresní kolo 21.9.2010 kategorie hoši

Sprinterský víceboj 21.9.2010 - Uherský Brod

Výsledky mezinárodního utkání ve florbalu UHERSKÝ BROD – NOVÉ MESTO NAD VÁHOM 16.9.2010