základní škola Pod Vinohrady
ZSvin.cz -> Článek
Datum přidání článku Datum: 19.03. 2015 Autor článku Autor:

Zpívalo se zvesela

Několik desítek krásných lidových písní zaznělo ve středu 18. března na DDM v Uherském Brodě . Zazpívali je tam nejlepší zpěváčci z dvanácti školních družin našeho okrsku na přehlídce lidové písně s názvem BRODSKÝ ZPĚVÁČEK. Ani zástupci naší školní družiny tady nemohli chybět. Jaro je za dveřmi a lidová písnička k němu určitě patří. Tak snad se nám ho podařilo hezky přivítat a zima už konečně předá svou vládu sluníčku!


VINOHRADŠTÍ ZPĚVÁČCI: Vavrušová Natálka, Čierniková Marika, Juříková Terezka, Klonová Natálka, Mahdalová Verunka, Kostelková Verunka, Ondrůšková Míša, Keňová Editka, Slívová Anička, Michalcová Zuzka, Miklášová Barča, Veselá Katka, Kandrnál Honzík a Slováček Erik

 

FOTA ZDE: