základní škola Pod Vinohrady
ZSvin.cz -> Článek
Datum přidání článku Datum: 09.04. 2018 Autor článku Autor: PaedDr. Vladimíra Chmelařová

Zlaté Panenky z porcelánu.

Aerobictour týmových choreografií odstartoval opět v otrokovické hale Štěrkoviště, kam se 7. dubna sjely týmy z celé Moravy. Další základní kola hostí Ostrava, Uherské Hradiště, Hodonín, Uherský Ostroh, ale také poprvé Uherský Brod!  

Prvního kolo, pořádané městem Tlumačov, je tradičně nejatraktivnější. V porotě vždy zasedá trojnásobný mistr světa David Holzer, vícemistryně světa Hanka Kynychová a VIP hostem byla pro letošek televizní hlasatelka NOVY Kristýna Kloubková. 

Naše nejmladší skupinka je také nejpočetnější. Loňské 2 skupiny trenérky Lucka Struhelková a Terka Mahdalová spojily v jednu 21 člennou. Choreografie v takovém počtu působí vždy emotivněji. Panenky z porcelánu se moc líbily a zaslouženě vyhrály také cenu Sympatie. 

Další skupinu dívek trénuje Kristýna Mahdalová, skladba s prvky sportovního aerobiku se jmenuje RockStars 

Nejstarší závodnice již pátým rokem trénuje Lucka Struhelková. Jejich skladba má název Fitness team. 

FOTA: