základní škola Pod Vinohrady
ZSvin.cz -> Článek
Datum přidání článku Datum: 15.02. 2017 Autor článku Autor: Dagmar Mandíková

Zimní tábor 2017 - 2.den

1.den 

      

2.den tábora

      

3.den zimního tábora

 

Druhý den pokračovali mladí florbalisté v dovednostních soutěžích družstev a hráli turnaj trojic. Odpoledne si vyšlápli na stadion Na Lapači, kde se setkali s druholigovým fotbalovým týmem z Opavy. Starší florbalisté měli svůj program opět velmi náročný. Dopoledne je čekal funkční intervalový trénink Tabata a zábavná hra Kinball, odpoledne hodinový trénink spinningu a dohrávka turnaje ve stolním tenise.

 

Dívky z aerobiku dnes improvizovaly. Jejich úkolem byl nácvik vlastní choreografie. Samozřejmě nechyběl ani společný trénink aerobických prvků. Děti z výtvarky měly svůj program také velmi pestrý. Ráno vyráběly papírovou masku a tašku, odpoledne pak valentýnské přáníčko. 

 

FOTA 2.DEN