základní škola Pod Vinohrady
ZSvin.cz -> Článek
Datum přidání článku Datum: 15.02. 2017 Autor článku Autor: Dagmar Mandíková

Zimní tábor 2017 - 1. den

1.den 

      

2.den tábora

      

3.den zimního tábora

 

Jarní (zimní) prázdniny si ve dnech 13. – 15. února zpestřilo sportem a výtvarným tvořením více než  40 dětí ve věku 6 – 14 let . Sportovní klub 1.AC Uh.Brod ve spolupráci se ZŠ Pod Vinohrady pro ně připravil 9. ročník jarního tábora se zaměřením na florbal a aerobik. Již podruhé jsou na táboře i malí „umělci“, kteří svoji kreativitu rozvíjejí pod odborným vedením výtvarnice Adély Mikulicové. Jejich denní činnost nejlépe vystihují přiložené fotografie.

 

První den měli starší florbalisté velmi pestrý a náročný program. Dopoledne se v tělocvičně věnovali silovému kondičnímu tréninku, odpoledne pak ostřejším tempem vyběhli do lesa nad Maršov a rozehráli turnaj ve stolním tenise. Ani mladší florbalisté nezaháleli a soutěžili v různých pohybových hrách a florbalových dovednostech. Odpoledne rozehráli turnaj dvojic. Aerobičky po celý den pilně nacvičovaly. Připravovaly se na svoje týmové sestavy pro jarní soutěže družstev.

 

FOTA 1. DEN