základní škola Pod Vinohrady
ZSvin.cz -> Článek
Datum přidání článku Datum: 03.02. 2016 Autor článku Autor: Dagmar Mandíková

Zimní tábor 1.den

Jarní (zimní) prázdniny si ve dnech 1. – 3. února zpestřilo sportem, výtvarným tvořením a zpíváním  více než  80 dětí ve věku 6 – 15 let . Sportovní klub 1.AC Uh.Brod ve spolupráci se ZŠ Pod Vinohrady pro ně připravil 8. ročník jarního tábora se zaměřením na florbal a aerobik. Novinkou pro letošní ročník je pobyt malých „umělců“, kteří svoji kreativitu a hudební talent  rozvíjeli pod odborným vedením výtvarnice Petry Bzirské a hudebníka Jakuba Smítala. Jejich denní činnost nejlépe vystihují přiložené fotografie.

První den měli účastníci sportovního tábora na programu soutěže ve florbalových dovednostech a byly i sehrány první zkušební zápasy ve florbalovém turnaji. Mladší sportovali v tělocvičně ZŠ Pod Vinohrady, starší v hale ZŠ Na Výsluní. V úterý se k našemu táboru přidají i aerobičky, které budou pilně nacvičovat svoje týmové sestavy pro jarní soutěže družstev.

 

 

FOTA FLORBAL 1.DEN

 

FOTA VÝTVARKA A HUDEBKA 1.DEN

 Přiložené soubory:
- Výsledky florbal mladší 1.den
- Výsledky florbal nejmladší 1.den
- výsledky florbal starší 1.den