základní škola Pod Vinohrady
ZSvin.cz -> Článek
Datum přidání článku Datum: 30.06. 2016 Autor článku Autor: Dagmar Mandíková

Zákon a pořádek

Poslední dny před prázdninami si ve školní družině neustále zpestřujeme, a tak jsme se v pondělí 27. 6. 2016 vydali na prohlídku služebny městské Policie ČR v Uherském Brodě. Po příchodu na služebnu nás přivítal pan Michalec, který nás seznámil s prostředím.  Čekala nás prohlídka kamerového systému, k čemu slouží, kde jsou kamery umístěny a jaký je jejich rozsah. Následně jsme se přesunuli do místnosti, kde jsme si mohli vyzkoušet nasadit neprůstřelnou vestu a policejní čepici. Dále nám bylo umožněno držení zbraně, pušky a v neposlední řadě i obušku. To vše nás doprovázelo s  odborným výkladem pana Michalce. Nakonec pro děti čekala odměna v podobě policejního svítícího náramku. Děkujeme.

 

FOTA ZDE:

Aneta Šupinová