základní škola Pod Vinohrady
ZSvin.cz -> Článek
Datum přidání článku Datum: 07.06. 2021 Autor článku Autor: Mgr. Miroslava Babulová

Zábava s Merkurem

V rámci pracovního vyučování se 4.A poprvé podívala do naší nové odborné učebny dílen. Naše hodina se jmenovala Zábava s Merkurem, ale s planetou sluneční soustavy to nemělo nic společného. Vytáhli jsme si totiž naše tradiční české stavebnice Merkur a ve dvojicích se snažili dle vlastní fantazie nebo podle návodu něco smysluplného sestavit. Některé prstíky byly šikovné, pro jiné to byla "zkouška ohněm". Ukázala se nejen šikovnost a nápaditost, ale i trpělivost. Výtvory můžete posoudit sami :-)

                                                                       třídní učitelka Mirka Babulová

https://zsvin.rajce.idnes.cz/Zabava_s_Merkurem/