základní škola Pod Vinohrady
ZSvin.cz -> Článek
Datum přidání článku Datum: 07.11. 2017 Autor článku Autor: PaedDr. Vladimíra Chmelařová

Z Tlumačova jsme přivezli další zlatou medaili.

Tlumačov je tradičním místem pro závody v aerobiku, vždy se skvělou organizací. Kromě zkušených závodnic jsme měli v nejmladší kategorii do 6ti let 2 zástupkyně. Valerie Ulčíková jako 5tiletá a Terezka Mlčochová ze Strání, která se probojovala až do finále.

 V další kategorii 7-8 let si svou soutěžní premiéru odbyla Sofie Švehláková a Tereza Koptáková. Do finále postoupily Laura Struhelková a Eliška Horáková.

V kategorii  9-10 let jsme měli nejvíce závodnic. Finálovou účast si vybojovaly: Natálie Gašpárková, Natálie Klonová, Dagmar a Aneta Vráblíková, Veronika Mahdalová, Markéta Polášková a Barbora Synčáková. Terezka Juříková skončila Třetí a Klárka Machalíková na 5. Místě.

V kategorii 11-13 let závodily ve finále Nela Adámková a Terka Luxová. Pro jedenáctileté závodnice jistě úspěch.

Na největší úspěchy jsme čekali do poslední kategorie.

Finále: Anna Havlíková, Nikol Nejedlíková, Adéla Bartošová

1.   místo Monika Lišková, 3. Místo Šárka Meindlschmidová , 6. místo Terezie Hniličková

 

 

FOTA :