základní škola Pod Vinohrady
ZSvin.cz -> Článek
Datum přidání článku Datum: 04.08. 2020 Autor článku Autor: Dagmar Mandíková

Vzdělávací dny 1.den

 

Prvního dne vzdělávacích dnů se zúčastnilo 32 dětí, 16 dívek a 16 chlapců. Dopoledne měly děti program u Hasičského záchranného sboru Uherský Brod, kde nahlédly do hasičského auta, vyzkoušely si zásahové obleky a také si poslechly sirénu. Zážitkem byl pro děti běh po tréninkové dráze, kde hasiči denně prověřují svoji fyzickou zdatnost. Svoji zdatnost, hravost i rychlost pak děti prověřily v tělocvičně školy, kde pro ně byly připraveny hry a soutěže družstev. Odpolední program byl pro děti velmi zábavný. Prožily ho v nově otevřené zážitkové herně Zaldík, kde na ploše bezmála 600 m2 se dosyta vyřádily na různých atrakcích a aktivně si tak odpočinuly po náročném programu prvního dne.

 

FOTA 1.DEN