základní škola Pod Vinohrady
ZSvin.cz -> Článek
Datum přidání článku Datum: 23.07. 2020 Autor článku Autor: admin .

Vzdělávací dny - poslední volná místa

ZŠ Pod Vinohrady ve spolupráci s Asociací školních sportovních klubů ČR pořádá v rámci dotovaného projektu pro žáky budoucích  3. – 7. tříd  „Vzdělávací dny“ v termínech: budoucí  3. a 4. třída  3.- 6.8. , 5. -  7. třída 17. – 20.8..

 

Program této 4 denní akce je  kombinací vzdělávacích, volnočasových a sportovních aktivit, organizovaných zábavnou formou, úměrně věku žáků, vedoucími budou pedagogičtí pracovníci školy. Na rozdíl od běžných příměstských táborů je účast ZDARMA (program, stravování, doprava, pitný režim, pedagogický dohled, vstupy, ceny apod.), rodiče budou hradit pouze jednorázový poplatek 300 Kč za nadstandardní položky (svačinky, nákladnější vstupy a dopravu apod.). Časové a organizační schéma dne je podobné jako u příměstských táborů, 8 - 16 hodin. Další informace budou sděleny přihlášeným účastníků v týdnu od 22.7..

 

Počet míst každého turnusu je omezen na 30 účastníků, na termín  3.- 6.8. jsou volná 4 místa, 17. – 20.8. jsou volná 3 místa. V případě většího počtu zájemců bude rozhodovat datum přihlášení, které proveďte zasláním připojené přihlášky na mostek@zsvin.cz .  Přiložené soubory:
- prihlaska_ucastnik_vzdelavaci_ dny_2020