základní škola Pod Vinohrady
ZSvin.cz -> Článek
Datum přidání článku Datum: 23.04. 2021 Autor článku Autor: admin .

Výzva pro veřejnost - zapůjčení dobových materiálů k výročí školy

Vážení občané Uherského Brodu,

Základní škola Pod Vinohrady si letos připomíná 65. výročí od zahájení činnosti. Při této příležitosti se chceme vrátit v čase, a proto se obracíme na bývalé absolventy Základní i Střední školy Pod Vinohrady, jejich rodiny a známé s prosbou o zapůjčení jakéhokoli materiálu, který by nám pomohl při tvorbě almanachu k tomuto výročí.

 

Kromě dobových fotografií z let 1956 - 1989 jsou vítány všechny ostatní materiály, jako žákovské práce, vysvědčení, sešity, žákovské knížky, deníčky apod., rovněž uvítáme i upozornění na významné a úspěšné absolventy školy.

 

Všechny zapůjčené materiály budou v pořádku vráceny, u dobových fotografií pomohou i jejich scany, které můžete zaslat na adresu info@zsvin.cz.

Materiály můžete doručit i osobně, poštou nebo nás kontaktovat telefonicky.

 

kancelář školy 572 805 600

ředitel Mgr. Zdeněk Moštěk 603 335 689 mostek@zsvin.cz

 

 

Za veškerou pomoc předem děkujeme a těšíme se na vzájemnou spolupráci.

Se srdečným pozdravem

pracovníci ZŠ Pod Vinohrady Uherský Brod

 

Slavnostní zahájení výuky v září 1956Přiložené soubory:
- slavnostni zahajeni vyuky v zari 1956