základní škola Pod Vinohrady
ZSvin.cz -> Článek
Datum přidání článku Datum: 13.03. 2023 Autor článku Autor: Mgr. Ladislava Kotačková

Výtvarná soutěž Hasiči a komíny

Tento týden byla uzavřena výtvarná soutěž "Hasiči a požáry komínů". Zúčastnilo se jí téměř 200 žáků 2. stupně naší školy. Vítězem kategorie 6. a 7. tříd se stal Max Jáchym Omasta ze 7.C, 2. místo obsadil Marek Michalec z 6.C a 3. místo Isabela Magyaricsová také ze 6.C. V kategorii 8. a 9. tříd byl nejlepší Adam Legát z 8.A, na 2. místě byl Antonín Ondrůšek z 8.A a na 3. místě Kateřina Habrovanská z 9.B. Hodnocení bylo velmi těžké, protože krásných prací bylo mnoho a žáci pracovali s velkým zaujetím. Boje  o postup do okresního kola se však mohli účastnit jen žáci, kteří zobrazili boj hasičů právě s požárem komínů - aby už děti si uvědomovaly, že pravidelné prohlídky komínů jsou každoroční povinností majitele domu nejen kvůli pojišťovně, ale zvláště kvůli bezpečí svého majetku a hlavně života svého a svých blízkých..

 

https://zsvin.rajce.idnes.cz/Hasicska_soutez_Vv_2023/