základní škola Pod Vinohrady
ZSvin.cz -> Článek
Datum přidání článku Datum: 10.06. 2024 Autor článku Autor: Mgr. Jana Janíčková

Výlet 8.B - Ramzová

Po trochu delší cestě vlakem jsme dorazili do našeho hotelu a hned jsme se vydali stezkou bunkrů postavených za první republiky.Brodili jsme se i potokem. Dorazili jsme k pěchotnímu srubu, kde na nás čekal průvodce a mohli jse se podívat i dovnitř. Po výborné večeři si děti nachystaly báječný program. Všichni jsme se moc bavili. Druhý den nás čekal Šerák. I tuto horu jsme pokořili. Všude nás obklopovala nádherná příroda, která je teď na jaře krásně zelená. Při hledání vodopádů jsme museli zdolat opravdu strmou cestu, ale nezalekli jsme se. Stálo to za to. Za oba dva dny jsme ušli více než 30 km. Vrátili jsme se unavení, ale s hlavou plnou zážitků. Všem absolventům výletu moc děkuji. Jste skvělá parta.