základní škola Pod Vinohrady
ZSvin.cz -> Článek
Datum přidání článku Datum: 07.06. 2015 Autor článku Autor:

Vinohradský expres do Smajlíkova

V pátek 5. června odjelo "vinohradským expresem" 47 dětí z II., III. a IV. oddělení naší školní družiny na výlet do zábavného centra Smajlíkov v Uherském Hradišti. Ve velké hale na ně čekala spousta atrakcí, mezi které patřilo i úžasné 5D kino, které jim nabídlo nezapomenutelný zážitek. Po úmorné cestě zpět do družinky je čekalo doplnění energie osvěžujícím ledňákem a večeří. A jestli si myslíte, že všichni byli totálně zničení a chtěli jít odpočívat nebo spát, tak to jste na omylu! Hry na zahradě a zábava pokračovala v ideálním počasí až do setmění. A protože dětičky neměly pořád dost, tak se šlo i na stezku odvahy! Tu úspěšně zvládlo a přežilo všech 30 statečných, kteří měli tu kuráž ji absolvovat, přestože na školní zahradě právě v tuto noc řádila strašlivá mumie!!!

 

FOTOGALERIE