základní škola Pod Vinohrady
ZSvin.cz -> Článek
Datum přidání článku Datum: 26.11. 2017 Autor článku Autor: admin .

V ČEPS cup postupují dál jen holky

Ve dnech 21. a 22. 11. se na sportovní hale v Uherském Brodě konalo okresní kolo ČEPS cupu – florbalového turnaje pro první stupeň. Letos se do turnaje přihlásilo 1164 týmů z celé republiky. Náš dívčí a chlapecký tým byl samozřejmě přitom.

 

Holky suverénně vyhrály svou skupinu a tím si zajistily postup do krajského finále. Postupně porazily ZŠ Hradčovice 5:0 , ZŠ Březová 4:1, ZŠ Kunovice 5:1. O medaile si to rozdaly s týmem Bánova 1:2 a Záhorovic 3:1. Nakonec holky obsadily krásné druhé místo.

 

Kluci už tak úspěšní nebyli a po výhře nad ZŠ Šumice 10:4 přišla nečekaná porážka od ZŠ Nivnice 7:9. Bohužel tato prohra znamenala pro kluky konec v celém turnaji.

 

Týmu děvčat  gratulujeme a těšíme se na krajské finále!!

 Přiložené soubory:
- florbal chlapci