základní škola Pod Vinohrady
ZSvin.cz -> Článek
Datum přidání článku Datum: 11.11. 2015 Autor článku Autor: Dagmar Mandíková

Úspěch na recitační soutěži

Ve středu 11. listopadu se na DDM v Uherském Brodě tradičně konala okrsková recitační soutěž školních družin. Akce se zúčastnilo 117 dětí ze 17 školních družin.  Organizátory této akce byli školní družina Katolická a DDM Uherský Brod. Ani letos nechyběli malí recitátoři z vinohradské školní družiny, kteří byli řádně připraveni. Odvaha a talent dětem rozhodně nechyběly a porota to také ocenila. Soutěž byla rozdělena do čtyřech kategorií – 1., 2., 3., 4 a 5 třída. Naši družinu reprezentovali Struhelková Laura (1. tř.), Strážnický Ondřej (1. tř.), Daněk Matyáš (2. tř.), Kolková Vanda (2. tř.), Koníčková Martina (3. tř.), Práger Dan (3. tř.) a Miklášová Barbora (5. tř.).

V kategorii prvních tříd získal 2. místo Strážnický Ondřej s básní Čéče, v kategorii druhých tříd získal 2. místo Daněk Matyáš s básní Ufo, ufo, ufoni a ve třetím ročníku získal 2. místo Práger Dan s básní Nejchytřejší kluk. Gratulujeme k úspěchu! Všichni soutěžící si zaslouží velkou pochvalu za vynikající přednes básní a přejeme mnoho úspěchů v dalších soutěžích. Děkujeme pořádající školní družině Katolické, DDM i porotcům.

                                                                   Aneta Šupinová

 

FOTA ZDE: