základní škola Pod Vinohrady
ZSvin.cz -> Článek
Datum přidání článku Datum: 26.06. 2024 Autor článku Autor: Mgr. Jakub Smítal

Ukončení školního roku s kytaristy

Již tradiční akcí kytaristů ze ZŠ Pod Vinohrady UB se na závěr školního roku stalo opékání špekáčků spojené s vystoupením pro rodiče. V podvečerních hodinách se tak rozezněly struny kytar žáků naší kytarové školy, kteří svým rodičům zahráli písně, které se v tomto školním roce naučili. Vůně ohně i zvuk kytar při zpěvu známých písní bylo příjemným zakončením tohoto školního roku.

Ani o prázdninách nebudou kytaristé zahálet, jelikož je čeká již 13. kytarový camp. Od září se navíc mohou těšit na další školní rok výuky hry na kytaru.

Fotografie naleznete zde: 24. 6. 2024 Ukončení školního roku s kytaristy – jakubsmital – album na Rajčeti (idnes.cz)