základní škola Pod Vinohrady
ZSvin.cz -> Článek
Datum přidání článku Datum: 08.06. 2016 Autor článku Autor: Dagmar Mandíková

Ukaž, co umíš

V pátek 3. června si skupinka chlapců  ze školní družiny zpříjemnila odpoledne návštěvou v laser střelnici v Domově mládeže COPT v Uherském Brodě. Děti byly plné očekávání a nejvíce je zajímaly moderní laserové hry.  Mohly si vyzkoušet střelbu z malé laserové pistole, ale i velké pušky. Chvíli si chlapci zahráli na myslivce, kdy usilovali o sestřelení bizonů v pohybu. Následně poté ukázali, jak přesnou mají mušku a snažili se trefit do středu terče. Chvílemi se potýkali se střetem reality a digitálního světa. Nechybělo ani povídání o reálném světě, kde jsou zbraně velmi nebezpečné. V závěru zábavného odpoledne děti čekala odměna za skvělý výkon v podobě sladkostí.

Děkujeme panu řediteli Mgr. Milanovi Pechalovi a paní Evě Woskové  za skvělou spolupráci.

 

FOTA ZDE:

 

                                                             Aneta Šupinová