základní škola Pod Vinohrady
ZSvin.cz -> Článek
Datum přidání článku Datum: 29.04. 2016 Autor článku Autor: PaedDr. Vladimíra Chmelařová

Tým aerobiku byl vyhlášen mezi nejlepšími kolektivy města.

Sestava: Anna Havlíková, Šárka Meindlschmidová, Tereza Luxová, Magda Josefíková, Monika Lišková, Nikol Nejedlíková, Terezie Hniličková, Natálie Soukeníková, Blanka Gajdošová, Adéla Bartošová, trenérka Lucie Struhelková, vedoucí týmu Vladimíra Chmelařová.

Celým slavnostní večer uváděl velmi profesionálně pan učitel Tomáš Králík, který měl na oceněné sportovce záludné a mnohdy vtipné otázky. Přítomni byli významní představitelé města a zástupci firem. Naše oceněná děvčata předvedla v rámci programu před zraky všech přítomných letošní novou choreografii. Svou novou skladbu ukázala také mladší skupina dívek pod vedením naší bývalé žákyně Kristýny Mahdalové.