základní škola Pod Vinohrady
ZSvin.cz -> Článek
Datum přidání článku Datum: 18.11. 2020 Autor článku Autor: admin .

Tři dny distanční výuky

Máme za sebou 3 dny distanční výuky po uzavření školy, pokud se objevily organizační, technické nebo vyučovací potíže, prosíme rodiče o zpětné informace. Ty můžete zastal třídním, vyučujícím nebo přímo řediteli. Podle sdělení pedagogů se zatím nevyskytly žádné závažné problémy.

 

Zasíláme vám aktuální informace několikrát do týdne, proto prosím všechny rodiče i ostatní osoby, uvedené v adresáři Edupage, aby si tuto aplikaci nainstalovali do svého mobilu a mohli přijímat zprávy ihned. Zvláště v této době, kdy jsme často nuceni vás informovat rychle a operativně, je to pro nás i pro vás velmi důležité.

 

Naše škola je pověřena péčí o děti zaměstnanců vybraných profesí, kterou zajišťují vychovatelky v ŠD. Tyto školy budou v v provozu i o podzimních prázdninách (pondělí – pátek) s výjimkou dne 28. října, kdy je státní svátek. Rodiče, kteří pracují ve vybraných profesích, mohou nadále přihlašovat svoje děti.