základní škola Pod Vinohrady
ZSvin.cz -> Článek
Datum přidání článku Datum: 25.02. 2017 Autor článku Autor:

Tak to dobře dopadlo

Tak to dobře dopadlo. 

Mladší žákyně sehrály 23.2.2017 kvalifikaci o Republikové finále ve florbalu. V daleké Opavě na ně čekaly vítězky Moravskoslezského a Olomouckého kraje. 

V prvním zápase nás čekal tým holek z Postřelmova, tento tým již před naším příjezdem porazil Odry 6:2 a dalo se tušit, že hned prvním zápasem hrajeme o postup. Nástup byl výborný, po deseti minutách vedeme 4:0. Poté soupeř značně přidal a hra se minimálně vyrovnala. Přesto bylo vítězství 5:2 zasloužené. 

Ve druhém zápase nás čekal tým, který první utkání vypustil a působil dojmem, že je s porážkami smířený. Nebylo tomu tak. Od začátku nás tým plný osmaček přitlačil k naší bráně a obrana nevěděla kudy kam. Přesto naše drobné šesačky dokázaly gólově odpovídat a nedovolily rozjetým soupeřkám navyšovat náskok. Věděli jsme, že můžeme prohrát o dvě branky a stejně postoupíme. Výsledek 2:3 a hurááá pojedeme 21.3. do Prahy!!!!

 


Mgr. Tomáš Králík, trenér