základní škola Pod Vinohrady
ZSvin.cz -> Článek
Datum přidání článku Datum: 18.07. 2018 Autor článku Autor: Dagmar Mandíková

TÁBOROVÉ INFORMACE – 3. den

 

Středeční program byl mimořádně nabitý. Mladí sportovci byli rozděleni do 10 družstev a ve venkovním areálu školy závodili v letním biatlonu.

Počasí vydrželo přesně do konce závodu, takže jsme zvládli všech 45 plánovaných soubojů. Závod byl velmi napínavý, o prvním místě týmu kapitána Adama Daňka rozhodl při rovnosti bodů až vzájemný zápas.

Odpolední pětiboj proběhl díky dešti ve vnitřních prostorách školy. Družstva soutěžila v těchto disciplínách: běžecké piškvorky, kopací pelota, střižba, finské kuželky a vybíjená. Po 55 utkáních se jasným vítězem stalo družstvo kapitána Jakuba Ondrůška.

Všichni závodníci zaslouží pochvalu za zvládnutí mimořádně náročného programu.

 

FOTA 3.DEN