základní škola Pod Vinohrady
ZSvin.cz -> Článek
Datum přidání článku Datum: 17.07. 2018 Autor článku Autor: Dagmar Mandíková

TÁBOROVÉ INFORMACE – 2. den

 

Dnes se účastníci tábora rozdělili do skupin podle zvoleného zaměření. Florbalisté absolvovali svůj program dopoledne na Orelském stadionu a odpoledne rozehráli florbalový turnaj ve sportovní hale. Soutěže fotbalistů proběhly na školním hřišti. Děvčata z aerobiku trénovala v malé tělocvičně a zájemci o sportovní hry obsadili velkou tělocvičnu. Dnešní zahájené soutěže budou dokončeny a vyhodnoceny na závěr čtvrtečního programu. Vzhledem k očekávanému deštivému počasí proběhnou středeční soutěže družstev ve vnitřních prostorách školy.

 

FOTA 2.DEN

 Přiložené soubory:
- Desetiboj chlapci veteráni
- Desetiboj chlapci mladší
- Desetiboj dívky starší
- Desetiboj dívky nejmladší
- Desetiboj dívky mladší
- Desetiboj chlapci starší
- Desetiboj chlapci nejstarší
- Desetiboj chlapci nejmladší