základní škola Pod Vinohrady
ZSvin.cz -> Článek
Datum přidání článku Datum: 16.07. 2018 Autor článku Autor: Dagmar Mandíková

TÁBOROVÉ INFORMACE – 1. den

Aktuální stav účastníků sportovního tábora je 74 ( 49 chlapců a 25 děvčat). Dnes proběhl celodenní sportovní desetiboj + návštěva koupaliště. Změřili jsme 740 výkonů, vyhodnocení a předání medailí bude při ranním nástupu. Každý z účastníků zvládl všech 10 disciplín, kázeň i přístup dětí hodnotíme dnes na velmi dobré úrovni.  Zítra jsou v plánu hry a soutěže v rámci programu podle zvoleného zaměření + koupaliště. Ve středu proběhnou soutěže družstev v biatlonu a hrách, při teplém počasí budeme opět prokládat program návštěvou koupaliště. Čtvrtek opět program podle zvoleného zaměření – děti si je mohou měnit.

 

Na pátek 20. 7.  plánujeme za pěkného počasí celodenní výlet do Trenčanských Teplic na termální koupaliště Zelená žaba ( vstupenky nám poskytla Nadace Synot I. Valenty). Snídaně ve škole, ostatní stravování i pití zajištěno. S sebou: batoh, věci na koupaliště, láhev na pití, pokrývka hlavy, léky proti nevolnosti v autobuse (dát doma při odchodu), igelitový sáček pro případ nevolnosti, drobné kapesné -  cca 5 Euro.  Žádáme rodiče, aby podepsali a zítra odevzdali souhlas s účastí, které dnes děti přinesou domů. Vedoucím zájezdu je Martin Šubík

 

Omlouvání: odhlášení dítěte provádějte pokud možno den předem telefonicky či emailem. Při odhlášení ráno můžete odebrat celodenní stravu v jídelně, za další dny se vrací peníze. Při nenastoupení dítěte na tábor bez omluvy se peníze nevracejí.

Zkontrolujte doma své děti, jestli nemají klíště. Program končíme vždy v 15:30, takže pokud to není nezbytné, choďte si pro děti až v tomto čase, míváme vyhodnocování a mohou pak chybět na stupních vítězů.

 

FOTA 1.DEN