základní škola Pod Vinohrady
ZSvin.cz -> Článek
Datum přidání článku Datum: 29.05. 2019 Autor článku Autor: Dagmar Mandíková

SVĚT V KOSTCE

 

V pondělí 27. května se ve školní družině uskutečnila naučná hra. Na této akci si děti z 1. tříd zábavnou a hravou formou ověřily své znalosti ze všech možných oborů. Prváčci byli rozděleni do skupinek a plnili úkoly. Stanovišť bylo celkem 6, ty se nacházely po celé školní zahradě. Na jednotlivých zastávkách děti plnily úkoly, jak o vlastivědě, tak o přírodovědě. Například na stanovišti číslo 1 hádali kluci i holky vlajky států. Za splnění všech úkolů byly pro všechny připraveny zlaté medaile. Tato akce se nám moc líbila a určitě ji využijeme ve své budoucí praxi. Za inspiraci děkujeme  vychovatelce Beatě Slavíčkové.

 

Magdalena Strnadová a Eliška Vrágová – studentky pedagogické školy

 

FOTA ZDE