základní škola Pod Vinohrady
ZSvin.cz -> Článek
Datum přidání článku Datum: 19.09. 2016 Autor článku Autor: Dagmar Mandíková

Supermani z 1.tříd nás zachránili

V pátek 16. září se v naší školní družině sešli nejznámější superhrdinové všech dob, aby něco ze svých mimořádných schopností předali našim novým prvňáčkům. Na velkou akci dorazili Superman, Batman, Spiderman, Hulk, Iron-man, Ant-man a nechyběly ani krásné Supermanky, Catwoman a Wanderwoman. Každý hrdina měl pro děti připravený úkol, kterým vyzkoušel jejich dovednost a šikovnost. Nakonec vše dopadlo podle našeho očekávání - každý malý žáček má v sobě něco „super“! Všem zúčastněným se podařilo poctivě splnit deset nelehkých úkolů a získat placku SUPERHRDINY.

Poděkování patří žákům 7.B, děvčatům ze 7.A za velkou pomoc a p.uč. Štefánkové za organizaci této akce.

 

FOTA ZDE: