základní škola Pod Vinohrady
ZSvin.cz -> Článek
Datum přidání článku Datum: 19.01. 2020 Autor článku Autor: Dagmar Mandíková

Stříbro z florbalového turnaje pro vinohradskou družinu

 

V úterý 14.1.2020 pořádala ŠD Pod Vinohrady  Uh. Brod ve spolupráci s Asociací školních sportovních klubů 8. ročník florbalového turnaje 

"O PUTOVNÍ POHÁR". Turnaje se zúčastnili žáci z 10 školních družin okrsku Uherský Brod. Družstva byla rozlosována do 2 základních skupin, ve kterých se hrálo systémem každý s každým. Umístění v základní skupině bylo určující pro další utkání v play off,  ze kterých vzešlo následující pořadí.

 

POŘADÍ

ŠKOLA

1.

ŠD Havřice

2.

ŠD Pod Vinohrady A

3.

ŠD Hradčovice

4.

ŠD Horní Němčí

5.-8.

ŠD Záhorovice

5.-8.

ŠD Drslavice

5.-8.

ŠD Bojkovice

5.-8.

ŠD Výsluní UB

9.

ŠD Slavkov

10.

ŠD Pod Vinohrady B

11.

ŠD Újezdec

 

 

 

 

 

Nejlepším brankářem byl vyhlášen Nikola Krhůtek ze ŠD Pod Vinohrady Nejlepší hráčkou Sára Šrámková ze ŠD Hradčovice

Nejlepším střelcem turnaje se stal Jaroslav Sedláček ze ŠD Hradčovice Nejlepším hráčem Ondřej Miko ze ŠD Havřice

Oceněni byli i florbaloví talenti: Samuel Bodiš ze ŠD Horní Němčí

                                                        Matěj Bujáček ze ŠD Pod Vinohrady

 

První tři družstva obdržela poháry, medaile, diplomy a florbalový míček, ocenění jednotlivci věcné ceny a každý z účastníků pamětní medaili. Nejlepší družstvo ŠD Havřice se na jeden rok stalo majitelem obřího poháru, který tato ŠD získala podruhé z 8. ročníků turnaje.

Pochvalu zaslouží všichni žáci školních družin za kvalitní výkony při hře a sportovní vystupování. Poděkování patří rovněž doprovázejícím pedagogům a rodičům, kteří svým žákům umožnili účast na tomto turnaji a zároveň je na něj připravili.

 

FOTOGALERIEPřiložené soubory:
- vysledky florbal druzina 2020