základní škola Pod Vinohrady
ZSvin.cz -> Článek
Datum přidání článku Datum: 05.03. 2014 Autor článku Autor: Dagmar Mandíková

Sportovní tábor - 2.den

Druhý den pokračovaly soutěže jednotlivců a byly rozehrány dva florbalové turnaje. V hale SPŠ sehrálo 5 družstvev starších celkem 20 zápasů a v polovině tohoto dvoudeního klání je v čele družstvo kapitánky Barbory Sedláčkové. Nejlepšími střelci turnaje jsou prozatím David Ležatka - 7 branek, Petr Jančář a Radek Hlaváč vstřelili 5 branek, z děvčat Nikola Šobáňová 4.
Nejmladší sehráli první polovinu svého turnaje na ZŠ a průběžný stav je velmi vyrovnaný. Celkové výsledky jednotlivců i družstev budou známy zítra odpoledne, kdy proběhne vyhodnocení tábora, předání cen, diplomů a medailí.

 

FOTA 2.DEN:

 Přiložené soubory:
- Výsledky mladší 2.den
- Výsledky elévi 2.den
- Výsledky starší 2.den
- Výsledky nejmladší-2.den