základní škola Pod Vinohrady
ZSvin.cz -> Článek
Datum přidání článku Datum: 16.07. 2010 Autor článku Autor: Dagmar Mandíková

Sportovní příměstský tábor 2010

Den první

Za velmi krásného počasí začal 5.ročník sportovního příměstského tábora. Po důležitých informacích se všichni účastníci posilnili dobrou svačinkou a odešli na koupaliště. Po obědě je čekaly soutěže družstev ve vlajkách, střižbě, vybíjené a přehazované. Nejlépe se vedlo druhému družstvu pod vedením Davida Sedláčka.

odkaz na všechny fotografie z 1. dne:

http://spt2010.rajce.idnes.cz/den_1/

 

Den druhý

Tento den začal snídaní a po ní se opět děti přesunuly na koupaliště. Tady proběhla soutěž v plavání, tentokrát štafety družstev. Nejlepší bylo třetí družstvo, které vede Martin Bařinka.Po obědě následovala olympiáda jednotlivců, ale jejich výkony se počítají i do soutěže družstev. Děti tentokrát soutěžily ve skoku z místa, šipkách, člunkovém běhu, florbalové střelbě, přeskocích přes švihadlo,hvězdicovém běhu, florbalovém a tenisovém slalomu. Výsledky budou postupně zveřejněny v jednotlivých kategoriích.

Odkaz pro všechna foto ze 2.dne:
http://www.spt2010.rajce.net/den_2/


Den třetí

Jak už se stalo tradicí, tak třetí den našeho SPT patří výletu. Tentokrát jsme necestovali moc daleko. Prvním cílem byly Pozlovice, kde bylo otevřeno nové koupaliště s tobogánem. Po pořádné koupeli jsme se vydali do druhého cíle našeho výletu. Tentokrát do Zlína do rodinného zábavného parku GALAXIE. Spousta zábavy, pohybu a nejrůznějších her - prostě SUPÉÉÉÉÉÉR.

odkaz na všechny fotografie třetího dne:

http://www.spt2010.rajce.net/den_3


Den čtvrtý

Tento den byl plný sportovního vyžití. Nejdříve byl odstartován závod jednotlivců v běhu na jedno kolo. Na koupališti se soutěžilo v lovení puků na čas. A po obědě se kluci (a samozřejmě i některá děvčata) dočkali oblíbeného florbalového turnaje. Neoficiálně bylo vítězným družstvem D1. Jejich radost jim musíme zkazit,ale o bod je porazilo D4, vedené Danem Bršlicou. Všechny výsledky jsou v odkazu Florbalový turnaj.

odkaz na fotografie čtvrtého dne :

http://www.spt2010.rajce.net/den_4

 

Den pátý

Opět den plný sportování a soutěží. Nejdříve běh na 50 m, štafety družstev a přetahování lanem.Potom se šli sportovci osvěžit na koupaliště a po obědě začal netradiční osmiboj družstev.Děti musely prokázat i jiné dovednosti než sportovní.Skládaly puzzle na čas,přenesení zraněného kamaráda,rozšifrovat slovo nebo větu,umět co nejdříve seřadit své členy družstva podle abecedy, velikosti atd.,kimovka,kolik slov vytvoří ze slova PAMPELIŠKA,stavění komínu z kostek a přinést co nejdříve čísla od 1 do 24. V tomto osmiboji bylo nejúspěšnější družstvo D3 před D1 a D7.

SPT 2010 skončil, a žije SPT 2011 :-)

odkaz na fotografie pátého dne:

http://www.spt2010.rajce.net/den_5

 

Webové stránky našeho sportovního tábora

http://www.spt2010.webgarden.cz/