základní škola Pod Vinohrady
ZSvin.cz -> Článek
Datum přidání článku Datum: 28.01. 2020 Autor článku Autor: Mgr. Ladislava Kotačková

Soutěž Staň se architektem 2020

Naši deváťáci se zúčastnili soutěže "Staň se architektem", kterou pořádala Střední odborná škola a gymnázium ve Starém Městě. Zaslali jsme jejich práce výtvarné, další možnost byla vytvořit návrh pomocí počítače. Účastníci měli navrhnout budovu - rodinný dům, kino, stadion, kulturní centrum apod a zobrazit jej ze dvou různých pohledů.

Jako nejlepší návrhy byly vybrány práce žákyň IX.B. Autorkami byly Bára Gotzová, Andrea Pijáková a Eliška Šťastná. A právě Eliška Šťastná byla oceněna - získala 3. místo! Blahopřejeme Elišce a děkujeme i Andrejce a Báře za vzornou reprezentaci školy. Další povedené návrhy můžete vidět na nástěnkách naší školy.

GALERIE

Mgr. Ladislava Kotačková