základní škola Pod Vinohrady
ZSvin.cz -> Článek
Datum přidání článku Datum: 17.07. 2020 Autor článku Autor: PaedDr. Vladimíra Chmelařová

Soustředění aerobiku Veletov 6.-10.7.

Prázdninové soustředění aerobiku 6.-10.7.2020 začalo pohodovou cestou vlakem ze Starého Města do Kolína, po rychlém přesunu do Veletova jsme zahájili naši tréninkovou přípravu na podzimní soutěže skupin. Soustředění doprovázely kromě tréninků i procházky kolem řeky Labe, lesů a po malebné vesničce Veletov.

 

Ve středu jsme děti překvapili odpoledním výletem do Prahy. V Praze jsme si dali krátký okruh po památkách, a jako odměnu si děti zasloužily návštěvu hračkářství Hamleys. I přes nepříznivé počasí měl výlet do Prahy velký úspěch. Další den následovaly tréninky, zábavné hry, a taky jsme si odpočinuli ve vířivce.


Náš pobyt ve Sporthotel Relax Veletov se nám velmi líbil a rádi se tam vrátíme zas. Chválíme děti za bezproblémové chování a snahu v soutěžích a trénincích. Děkujeme všem sponzorům za dárky a reklamní předměty pro děti do soutěží a našim zdravotnicím Katce Hniličkové a Blance Liškové za péči.


trenérky Terezie Hniličková a Monika Lišková

Foto 1.den:

Foto 2.den:

Foto 3.den:

Foto 4.den:

Foto 5.den: