základní škola Pod Vinohrady
ZSvin.cz -> Článek
Datum přidání článku Datum: 13.08. 2019 Autor článku Autor: PaedDr. Vladimíra Chmelařová

Soustředění aerobiku na Kordárně- 5.den

Dnešek byl našim posledním dnem aerobikového soustředění, a tak jsme se všichni dopoledne sbalili a rozloučili.

Celý týden se obešel bez zranění, úrazů a problémů. Ze soustředění si tak domů vezeme nejen skvělé zážitky, ale i novou choreografii. Velkou zásluhu mají naše vedoucí a zdravotník (Blanka Lišková, Yvona Nejedlíková a Katka Hniličková). Všichni moc děkujeme za sponzorské dary od Jídelna Vystrčil, Hnilička zárubně a dveře, Pneuservis Nejedlík, a rodičům. 

 

soustredeni-aerobiku-na-kordarne-1.den

soustredeni-aerobiku-na-kordarne-2.den

soustredeni-aerobiku-na-kordarne-3.den

soustredeni-aerobiku-na-kordarne-4.den

soustredeni-aerobiku-na-kordarne-5.den