základní škola Pod Vinohrady
ZSvin.cz -> Článek
Datum přidání článku Datum: 20.08. 2021 Autor článku Autor: PaedDr. Vladimíra Chmelařová

Soustředění aerobiku Maršov

 

V týdnu od 16. – 20. srpna si skupinka z aerobiku užila soustředění na SEV Maršov. 6 děvčat a jeden chlapec společně se svými trenérkami prožili 5 dnů plných sportu a zábavy. Kromě aerobicu si děti zahrály i zábavně vědomostní hry, badminton, upekly si pizzu, uběhly pár kilometrů, zazpívaly si, vyrazily na procházku po okolí a nesměla chybět ani stezka odvahy. Ve čtvrtek čekalo děti velké překvapení v podobě výletu vlakem do trampolínového centra v Uh. Hradišti, kde jsme se všichni skvěle pobavili.


5 dnů uběhlo jako voda a my bychom chtěly dětem poděkovat za bezproblémové chování, pomoc v kuchyni a za vytvoření skvělé atmosféry, díky které jsme si to všichni bezvadně užily. Poděkování patří i všem rodičům za sponzorské dary, kterými jsme mohly vaše děti náležitě ocenit.


Trenérky Monika Lišková a Terezie Hniličková


FOTO 1. DEN
FOTO 2. DEN
FOTO 3. DEN
FOTO 4. DEN
FOTO 5. DEN