základní škola Pod Vinohrady
ZSvin.cz -> Článek
Datum přidání článku Datum: 22.05. 2017 Autor článku Autor: Dagmar Mandíková

Slepá bábo, kam tě vedu

Školní družina připravila pro děti báječné odpoledne plné tmy a překvapení. Hledání ztraceného pokladu v písku, cesta do neznáma za pomoci lana, kouzelný pytlík, trefa do branky a ještě další aktivity zbystřily prvňáčkům zbylé čtyři smysly, protože zrak byl zavázáním očí šátkem ze hry vyloučen. 

Trénovala se tady týmová spolupráce, schopnost domluvit se, pomoct si, povzbudit se a radovat se z dobře vykonaných úkolů.

Každé družstvo vynikalo v jiné disciplíně, závěr soutěže však zavedl porotu do kouta. Všechny skupiny získaly férově 13 bodů. Tudíž všem velká gratulace, každý si odnesl medaile, a také zkušenost, jak cenný je pro nás dar vidění.

 

FOTA ZDE:


 

                                                     Monika Gregorová