základní škola Pod Vinohrady
ZSvin.cz -> Článek
Datum přidání článku Datum: 09.01. 2019 Autor článku Autor: Dagmar Mandíková

Šesté zlato pro vinohradskou družinu

V úterý 8. 1. 2019 pořádala ŠD Pod Vinohrady  Uh. Brod ve spolupráci s Asociací školních sportovních klubů 7. ročník florbalového turnaje 

"O PUTOVNÍ POHÁR". Turnaje se zúčastnilo 122 žáků z 11 školních družin okrsku Uherský Brod, kteří sestavili 13 družstev. Ty byly rozlosovány do 4 základních skupin, ve kterých se hrálo systémem každý s každým. Umístění v základní skupině bylo určující pro další utkání v play off,  ze kterých vzešlo následující pořadí.

 

POŘADÍ

ŠKOLA

1.

ŠD Pod Vinohrady „A“

2.

ŠD Drslavice

3.

ŠD Havřice

4.

ŠD Hradčovice

5.-8.

ŠD Březová

5.-8.

ŠD Pitín „A“

5.-8.

ŠD Horní Němčí

5.-8.

ŠD Mariánské nám. UB

9.-12.

ŠD Pod Vinohrady „B“

9.-12.

ŠD Na Výsluní UB

9.-12.

ŠD Újezdec

9.-12.

ŠD Záhorovice

13.

ŠD Pitín „B“

 

Nejlepším brankářem byl vyhlášen Dominik Daněk ze ŠD Pod Vinohrady. Nejlepší hráčkou Eliška Horáková ze ŠD Pod Vinohrady.

Nejlepším střelcem turnaje se stal František Sedláček ze ŠD Drslavice. Nejlepšími hráči Adam Staš ze ŠD Pod Vinohrady a Filip Štarha ŠD Havřice.

Oceněni byli i florbaloví talenti: Jaroslav Sedláček ze ŠD Drslavice

                                                        Jakub Vaculík ze ŠD Pod Vinohrady

 

První tři družstva obdržela poháry, medaile a diplomy, ocenění jednotlivci věcné ceny a každý z účastníků pamětní medaili a florbalový míček.

Nejlepší družstvo ŠD Pod Vinohrady Uherský Brod se na jeden rok stalo majitelem obřího poháru, který tato ŠD získala pošesté ze 7. ročníků turnaje.

 

Pochvalu zaslouží všichni žáci školních družin za kvalitní výkony při hře a sportovní vystupování. Poděkování patří rovněž doprovázejícím pedagogům a rodičům, kteří svým žákům umožnili účast na tomto turnaji a zároveň je na něj připravili.

 

 

FOTA ZDE

 

                                                                                             Roman Daněk

 Přiložené soubory:
- O Putovní pohár - výsledky