základní škola Pod Vinohrady
ZSvin.cz -> Článek
Datum přidání článku Datum: 10.06. 2024 Autor článku Autor: Mgr. Miroslava Babulová

S páťáky na posledním výletě

Díky ranči v Kostelanech jsme se dozvěděli spoustu zajímavých věcí o Indiánech, kovbojích i zlatokopech. Rýžovali jsme zlato, jezdili na koni, házeli oštěpem i tomahawkem. Se starým trapperem jsme si povídali o lovu, kožešinových zvířatech i zbraních. A nakonec, kdy přece jen přestalo pršet, přišlo to nejlepší. Divadlo, práce s bičem a obchůdek se suvenýry. V restauraci jsme si dali skvělý oběd (přece hranolky!) a vydali se k domovu. Přijeli jsme právě včas, bouřka už byla za rohem. Už se těšíme, co zajímavého nás čeká na výletech na 2.stupni ZŠ.

FOTO                              

                                      žáci 5.A a 5.B a třídní učitelky Marcela Hauerlandová, Mirka Babulová