základní škola Pod Vinohrady
ZSvin.cz -> Článek
Datum přidání článku Datum: 18.11. 2016 Autor článku Autor: Dagmar Mandíková

Recitační soutěž školních družin 2016

Letošní ročník okrskové recitační soutěže školních družin se uskutečnil ve středu 16. 11. 2016. Tradičně se soutěžilo na Domě dětí a mládeže v Uherském Brodě a celou akci pořádala ŠD Katolická.  Soutěže se zúčastnilo přes 100 dětí z 15 školních družin našeho okrsku.  Všichni recitátoři se snažili co nejlépe přednést svoji báseň. Naši školní družinu skvěle reprezentovali Švehláková Sofie, Cristei Enrico, Otrubová Eva, Strážnický Ondřej a Koníčková Martina.

 

Soutěžícím děkujeme a výhercům z jiných školních družin blahopřejeme. Všem přejeme mnoho úspěchů v další recitační soutěži v roce 2017.

 

FOTA:

 

                                                                                             Aneta Šupinová