základní škola Pod Vinohrady
ZSvin.cz -> Článek
Datum přidání článku Datum: 29.05. 2023 Autor článku Autor: Gabriela Mlíčková

Putování po pramenech

V pátek jsme namísto do družiny zamířili vlakem do Luhačovic. A co jsme tam dělali?

Po příjezdu do našeho lázeňského města naše kroky vedly na kolonádu. Po cestě nás čekalo spoustu pramenů, a tak mohlo začít ochutnávání. Jako první jsme se zastavili u Sv. Josefa, který je v blízkosti kostela. Poté jsme pokračovali dál kolem hotelu Miramare, kde nás čekal pramen Ottovka, Nový jubilejní, až jsme přišli k nejznámějšímu pramenu Vincentky. A co by to bylo za výlet bez oplatků, zmrzliny a suvenýrů? I na to jsme si čas našli, a tak jsme zavítali do cukrárny a obchodu, kde si děti koupily spoustu dobrot a věcí. Tím se nám výlet blížil ke konci a všichni jsme z Luhačovic odjížděli spokojení, s úsměvem na tváři a plní zážitků.

 

FOTO: https://zsvin.rajce.idnes.cz/Vylet_do_Luhacovic_-_SD/