základní škola Pod Vinohrady
ZSvin.cz -> Článek
Datum přidání článku Datum: 03.09. 2019 Autor článku Autor: admin .

První školní den 2019

V pondělí 2. září začal nový školní rok 2019/2020. V kině Máj přivítali naše nové prvňáčky veselí klauni. Děti si zazpívaly a zatančily a byly slavnostně pasováni na školáky. K této události byli pozváni i pan ředitel Zdeněk Moštěk  a místostarosta Jan Hrdý, kteří pronesli slavnostní řeč. Po vystoupení jsme se společně i s rodiči přesunuli do školy do svých tříd, kde děti dostaly pamětní list. Na dětech bylo znát nadšení, radost a chuť poznávat,  učit se číst, psát, počítat…

Těšíme se a přejeme všem dětem, ať se jim na naší škole libí a najdou spoustu nových kamarádů.

Třídní učitelky Mgr. Marcela Hauerlandová a Mgr. Silvie Hudečková

https://zsvin.rajce.idnes.cz/Prvni_den_pro_1.A_a_1.B_2._9._2019Přiložené soubory:
- prvni den2019 1
- prvni den 2019 2