základní škola Pod Vinohrady
ZSvin.cz -> Článek
Datum přidání článku Datum: 02.05. 2017 Autor článku Autor: PaedDr. Vladimíra Chmelařová

První letošní medaile jsme přivezli z Hradiště

Bronz si domů přivezly svěřenkyně Kristýny Mahdalové v kategorii 11-13 let, stříbrné medaile visely na krku našim nejstarším slečnám trenérky Lucie Struhelkové  a brambory, tedy 4. místo v podobě velkého tvarohového koláče patřily skladbě Stardance.

 

Naše nejmladší si pro porotu připravily skladbu s názvem Sladké mámení, trenérky Terezy Mahdalové. Pro některé to byl první start v závodě týmů. Bohužel byly holky také suverénně nejmladší ve své kategorii. Osmé místo bylo malinko zklamáním, ale ještě nás čeká řada soutěží a také vystoupení před domácím publikem na Brodském máji a Bílokarpatských slavnostech.

 

Sestava Sladké mámení: Petrželková, Struhelková, Horáková, Pitnerová, Vystrčilová, Flekačová, Gašpárková, Bábíčková, Bujáčková a Němcová

FOTOGALERIE