základní škola Pod Vinohrady
ZSvin.cz -> Článek
Datum přidání článku Datum: 12.09. 2021 Autor článku Autor: Dagmar Mandíková

Prvňáčci získali šest kamenů nekonečna

 

Nástup do první třídy není vždy snadným úkolem. Děti se adaptují na nové prostředí, učitele, spolužáky a pravidla. Dostávají hromadu nových informací. Na první pohled se jim může zdát, že ze začátku není tolik prostoru na zábavu. Opak však může být pravdou. Na základě toho, jsme ve školní družině připravili zábavný adaptační program.

Letošní téma byli Vesmírní hrdinové inspirovaní Avengers.

Prvňáčci měli za úkol získat šest kamenů nekonečna dřív než zlý Thanos. Bylo potřeba zachránit celou Zemi včetně jejího ekosystému. Žáci prošli šesti stanovišti, kde si zvyšovali nejen svoji obratnost, rychlost a sílu, ale posílili také paměť či empatii.

Po celou dobu se záporák Thanos objevoval a snažil se jim ztížit nějaký úkol. Děti si vedly výborně. Vzájemně si pomáhaly a spolupracovaly. Nad Thanosem zvítězily a společně jsme si užili krásné odpoledne.

 

                                          Ilona Křivánková

 

https://vinohradskadruzina2.rajce.idnes.cz/Vesmirni_hrdinove%2C_SD_10.9.2021/