základní škola Pod Vinohrady
ZSvin.cz -> Článek
Datum přidání článku Datum: 13.03. 2014 Autor článku Autor: Mgr. Martin Šubík

Projekt "ŽÁCI UČÍ ŽÁKY"

Naši žáci 9. ročníku z konverzační skupiny se zapojili do projektu "ŽÁCI UČÍ ŽÁKY". Ten je zaměřen na výuku anglického jazyka na středních školách a především na srovnání jazykových znalostí a dovedností našich žáků a žáků střední školy.

Naše skupina byla pozvána na SPŠ OA v Uherském Brodě. Žáci se aktivně zapojili do hodin anglického jazyka s maturitním ročníkem, který nám předvedl své prezentace a poté jsme byli v hodině prvního ročníku. Zde si mohli naši žáci porovnat své znalosti angličtiny lépe a v některých ohledech byli i lepší. Určitě to pro naše žáky byla přínosná inspirace i motivace.

LET´S STUDY

http://zsvin.rajce.idnes.cz/2014_02_24_Projekt_ZACI_UCI_ZAKY