základní škola Pod Vinohrady
ZSvin.cz -> Článek
Datum přidání článku Datum: 12.04. 2016 Autor článku Autor: admin .

Přijetí florbalistů na radnici

V úterý 5.4. přijali na radnici v Uh. Brodě místostarostové Petr Vrána a David Surý žáky naší školy -  nejlepší školní florbalové družstvo ČR 2016 v kategorii mladších žáků.  Při prezentaci se představitelé Města Uh. Brod dozvěděli vše o cestě chlapců od okrskového kola až po vítězství v Republikovém finále v Benešově.

 

Kromě gratulace a poděkování za vynikající reprezentaci obdrželo družstvo za „zlatý hattrick“ poukázku na nákup sportovního vybavení v hodnotě 25.000,- Kč. Toto mimořádné ocenění přichází jako na zavolanou, protože ze 4 roky starých dresů už kluci vyrůstají  ….  Děkujeme za tento dar, budeme se jej v budoucnu snažit splatit opět co nejlepší reprezentací našeho města. Vážíme si rovněž dlouhodobé podpory Města Uh. Brod při účasti družstev školy na republikových sportovních soutěžích.

FOTO