základní škola Pod Vinohrady
ZSvin.cz -> Článek
Datum přidání článku Datum: 07.06. 2018 Autor článku Autor: Mgr. Miroslava Babulová

Přibyli noví čtenáři

Ve středu 6.6.2018 se v malém sále DK konala již tradiční akce městské knihovny v Uherském Brodě, a to "Pasování prvňáčků na čtenáře." Při tom nemohli naši žáci prvních tříd chybět. Po složení Čtenářského slibu se všech našich 36 prvňáčků dostavilo na pódium, kde byli rytířem a princeznou pasováni kluci mečem a holky růží na opravdové čtenáře. Po náročném prvním školním roce si to všichni zasloužili. Odměnou jim byla knížka básniček a zdarma průkaz čtenáře brodské knihovny. Tak teď už jen začít do knihovny chodit, knížky si půjčovat a pravidelně číst. Vždyť blížící se letní prázdniny k tomu přímo vybízí!          

FOTOGALERIE                                                                     třídní učitelky Mirka Babulová a Petra Šmídová