základní škola Pod Vinohrady
ZSvin.cz -> Článek
Datum přidání článku Datum: 24.10. 2022 Autor článku Autor: Mgr. Jakub Smítal

Přehlídka zájmových a sportovních skupin Uherského Brodu

Dvacítka kytaristů z Kytarové školy Základní školy Uherský Brod se v neděli 23. 10. 2022 zúčastnila Přehlídky zájmových a sportovních skupin Uherského Brodu. Tato akce se konala v rámci oslav 750. výročí povýšení Uherského Brodu na město královské.

 

Kytaristé si připravili písně, se kterými se během své výuky setkávali v různé úrovni výuky. Zazněla oblíbená píseň Hlídač krav, folková píseň od skupiny Čechomor Mezi horami a píseň od Tomáše Kluse Cesta.

 

Zpěvem je podpořila část školního pěveckého sboru.

 

Další fotografie naleznete zde: 23. 10. 2022 Přehlídka zájmových a sportovních skupin Uherského Brodu – jakubsmital – album na Rajčeti (idnes.cz)