základní škola Pod Vinohrady
ZSvin.cz -> Článek
Datum přidání článku Datum: 05.05. 2017 Autor článku Autor: Dagmar Mandíková

Postup do okresního kola

Ve dnech 2. - 3. 5. se naši žáci prvního stupně zúčastnili okrskového kola fotbalového turnaje McDonald´s Cup. V mladší kategorii (ročníky 2007-2010) náš tým bohužel kvůli horšímu skóre nepostoupil ze základní skupiny. Ve starší kategorii (ročníky 2005-2007) naši žáci všechny své zápasy s přehledem zvítězili a zaslouženě tak postoupili do okresního kola, které se bude konat v úterý 9. 5. na stadionu Miroslava Valenty v Uherském Hradišti.

 

 

Naši školu reprezentovali:

Mladší: Maršálek, Šeda, Rožnovský, Číž, Marek, Kubiš, Píška, Surý, Gazdík Š., Josefík, Soukeník, Fojtách

Starší: Procházka, Gazdík J., Meindlschmid, Duřil, Kozelek, Flekač, Antonín, Vasilievič, Vaculík

Všem jmenovaným děkuji za vzornou reprezentaci školy.

Roman Daněk