základní škola Pod Vinohrady
ZSvin.cz -> Článek
Datum přidání článku Datum: 04.05. 2018 Autor článku Autor: admin .

Postup do okresního finále McDonald´s Cup 2018

Ve dnech 2. - 3. 5. se naši žáci prvního stupně zúčastnili okrskového kola fotbalového turnaje McDonald´s Cup. Ve starší kategorii (ročníky 2006-2008) naši žáci bohužel nezvládli čtvrtfinálový zápas se Stráním (1:2) a do okresního finále se tak neprobojovali. V mladší kategorii (ročníky 2008-2010) náš tým všechna utkání s přehledem zvítězil a zaslouženě tak postoupil do okresního finále, které se bude konat v úterý 15. 5. na stadionu Miroslava Valenty v Uherském Hradišti.


Naši školu reprezentovali:

Mladší: Maršálek, Kubiš, Píška, Surý, Gazdík Š., Josefík, Novosád, Mozga,  Soukeník

Starší: Flekač, Gazdík J., Kozelek, Antonín, Vasilievič, Vaculík, Marek, Rožnovský, Číž

 

Všem jmenovaným děkuji za vzornou reprezentaci školy.

Roman Daněk

 Přiložené soubory:
- fotbal_mladsi_2018
- fotbal_starsi_2018