základní škola Pod Vinohrady
ZSvin.cz -> Článek
Datum přidání článku Datum: 14.04. 2018 Autor článku Autor: Mgr. Miroslava Babulová

Pohádka z lístků kalendáře

Závěr týdne si žáci 1.A zpestřili návštěvou divadelního představení Divadla Brod. Bylo to pro nás zcela nové prostředí, protože jsme se poprvé ocitli v malém sálku Sokolovny. Hned u vchodu nás přivítal sám pan principál Roman Švehlík a na úvod nám popřál hezký kulturní zážitek. A pak již začalo hodinové pestré a poutavé vyprávění o ročních obdobích a ztracené sněhové vločce Anežce. Vše podbarvovala hra světel a hudba. Děkujeme za hezký kulturní zážitek a těšíme se na další návštěvu divadla.                        

                                                                                                    žáci 1.A a tř. uč. Mirka Babulová

FOTOGALERIE