základní škola Pod Vinohrady
ZSvin.cz -> Článek
Datum přidání článku Datum: 30.10. 2014 Autor článku Autor: admin .

Podporou ICT ve výuce k modernizaci vzdělávání ve Zlínském kraji

Škola je zapojena do projektu EU Podporou ICT ve výuce k modernizaci vzdělávání ve Zlínském kraji


Registrační číslo:  CZ.1.07/1.3.00/51.0010

Název OP: Operační program Vzdělávání pro konkurenceschopnost 

Poskytovatel dotace:  MŠMT

Období realizace:  10/2014 – 7/2015

 

Cíl projektu:

Cílem projektu je komplexní proškolení pedagogických pracovníků ve využívání informačních a komunikačních technologií. Na základě realizace projektu dojde k zajištění metodické a technické pomoci pedagogům ZŠ, zlepšení dovedností pedagogů v ICT, proškolení pedagogů v nových možnostech využití ICT ve výuce a podpoří vzájemnou spolupráci a předávání dobré praxe mezi 31 zapojenými školami.

 

 Přiložené soubory:
- logo opvk01